بهترین سرشماره‌های پیامکی

سرفصل های این مطلب:

زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیجی تاپ پیامک :: برای ارسال پیامک انبوه از چه شماره‌هایی می‌توانیم استفاده کنیم؟
آیا می‌توانیم خودمان سرشماره‌ها را انتخاب کنیم و یک خط اختصاصی داشته باشیم؟
آیا سرشماره‌ها تفاوتی ازلحاظ کیفیت، سرعت و ارائه‌ی خدمات دارد؟
لطفاً با ما همراه باشید تا مروری بر متداول‌ترین خطوط پیامکی یعنی خطوط ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۲۰۰۰، ۱۰۰۰، ۰۲۱ و ۹۰۰۰ داشته باشیم.

معرفی خطوط پیامکی
بهترین سرشماره‌های خطوط پیامکی

خط پیامکی ۵۰۰۰، سرشماره‌ای ارزان و اقتصادی

خط پیامکی ۵۰۰۰ به چند خط متفاوت ۵۰۰۱، ۵۰۰۲، ۵۰۰۳، ۵۰۰۹ و… تقسیم می‌شود.
بزرگ‌ترین مزیت این اپراتور پیامکی، قیمت مناسب آن است و همین امر می‌تواند دلیل بزرگی برای انتخابش باشد؛ اما دلایل دیگری مانند سرعت بالای ارسال پیامک، واگذاری خطوط اختصاصی رایگان و عرضه‌ی شماره‌های رند هم وجود دارد که ارزش و اهمیت این خط را بالا می‌برد.

خط پیامکی ۵۰۰۰ چه عیب و ایرادهایی دارد؟

شاید بزرگ‌ترین نقص این اپراتور پیامکی عدم ارائه‌ی گزارش بعد از ارسال پیامک باشد؛ یعنی شما نمی‌توانید هیچ اطلاعی از وضعیت ارسال پیامک و رسیدن آن به‌دست مخاطب داشته باشید. همچنین نداشتن بانک داده با قابلیت جداسازی سن و جنسیت ازجمله معایب اصلی این سرشماره به‌حساب می‌آید.

اپراتور پیامکی ۳۰۰۰، بی‌نظیر در سرعت و اقتصادی

شاید شما هم تابه‌حال پیامک‌هایی با این سرشماره دریافت کرده باشید؛ چون اپراتور پیامکی ۳۰۰۰ بیشتر مورد استفاده‌ی سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی است. درواقع کاربر با مشاهده‌ی سه رقم اول شماره پیامکی که برایش ارسال شده، متوجه این نکته می‌شود که از یک سازمان دولتی پیامک دریافت کرده است.

مزایا و معایب سرشماره ۳۰۰۰

سرعت بالای ارسال پیامک و ارائه‌ی گزارش ارسال پیامک به مخاطب (دلیوری) ازجمله ویژگی‌های مهم و ارزشمند خطوط ۳۰۰۰ است. دیگر این‌که اگر به هر دلیلی پیامکی ارسال نشود، هزینه‌ی آن به مشتری بازگشت داده می‌شود.

اگر بخواهیم به معایب خط پیامکی ۳۰۰۰ هم نگاهی بیندازیم، می‌توان از قیمت بالای آن نسبت به خطوط ۵۰۰۰ و محدودیت در انتخاب شماره رند سخن گفت که ممکن است مشتریان را با چالش‌هایی روبه‌رو کند.

خط پیامکی ۲۰۰۰، بهترین و گران‌ترین خط برای ارسال پیامک

خط خدماتی ۲۰۰۰ گران‌ترین و ویژه‌ترین سرویس ارسال پیامک را به مشتریان عرضه می‌کند. این خط پیامکی نسبت به خط ۵۰۰۰ و ۳۰۰۰ هزینه‌ی بالاتری دارد، اما درعوض سیستم بازگشت هزینه پیامک (پیامک به گوشی‌های خاموش و یا بلک لیست)، طی ۲۴ ساعت پس از گزارش‌گیری، به مشتری بازگردانده خواهد شد.

با توجه به هزینه بالایی که خطوط ۲۰۰۰ دارد، امکان انتخاب شماره رند برای مشتریان وجود دارد. همچنین سرعت و کیفیت ارسال پیامک در این خطوط بالاست.

استفاده از اپراتور ۱۰۰۰، یک خط کلاسیک و باسابقه

خط پیامکی ۱۰۰۰ یکی از قدیمی‌ترین خطوط پیامکی کشور محسوب می‌شود. از این سرشماره برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از سمت سازمان‌های دولتی استفاده می‌شود، اما کسب‌وکارهای غیردولتی و خصوصی نیز از این خط پیامکی برای ارسال پیامک انبوه مرتبط با شغل و تجارت خود استفاده می‌کنند.

مزایا و معایب سرشماره ۱۰۰۰

هزینه پایین و ارزان این خط خدماتی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن است، اما با توجه به همین هزینه‌ی مناسب، معایبی ازجمله تفاوت قیمت زیاد بین خطوط رند و معمولی و همچنین ضریب بالای یک‌ونیم برابری لیست کاربران ایرانسل به نسبت کاربران همراه اول، موارد مهمی است که قبل از انتخاب این خط پیامکی باید به آن توجه داشته باشید.

ارسال پیام از خط ثابت ۰۲۱ و ۰۲۶

اپراتور های پیامکی خط ثابت ۰۲۱ و ۰۲۶ خط اختصاصی با شماره‌ی ثابت شرکت است. اگر شرکت شما در تهران یا کرج است و مالک خط هم هستید، می‌توانید از این اپراتور برای ارسال پیامک استفاده کنید. در این شرایط بعد از خرید پنل، شماره خط ارسال پیامک با تلفن محل کار یکی می‌شود.

مزایای ارسال پیامک با خطوط ۰۲۱ و ۰۲۶

  • کیفیت و سرعت بالای ارسال
  • ریزش بسیار کم
  • قابلیت دریافت گزارش دقیق
  • دسترسی راحت مخاطب به شماره دفتر

شما به‌عنوان شخص حقوقی و حقیقی می‌توانید با ارائه مدارک، برای دریافت این سرشماره درخواست دهید.

استفاده از خط ۲۱۰۰۰

مشاغلی که ساکن تهران یا کرج نیستند و می‌خواهند از خطوط ثابت پیامک تبلیغاتی بفرستند، می‌توانند از خط ۲۱۰۰۰ استفاده کنند.

مزایای استفاده از سرشماره‌های ۲۱۰۰۰

  • تعرفه مناسب ارسال پیامک
  • سرعت ارسال متوسط
  • تعرفه پایین سفارش و ثبت خطوط
  • عدم نیاز به تمدید سالیانه خطوط
  • قابلیت دریافت گزارش دقیق

خطوط پیامکی ۹۰۰۰

مهم‌ترین ویژگی این اپراتور ارائه خطوط خدماتی است که به‌صورت پیش‌فرض به مشترکین بلک‌لیست امکان ارسال پیامک وجود دارد و برخلاف سایر اپراتورها افراد حقیقی هم امکان دریافت خط خدماتی دارند. این ویژگی باعث شده فقط افرادی که ارسال پیامک خدماتی دارند (ارسال پیامک به‌صورت اطلاع‌رسانی) این خطوط را تهیه کنند، زیرا به هیچ عنوان نمی‌توان پیامک تبلیغاتی از این خطوط ارسال کرد.

آخرسر کدام‌یک از خطوط پیامکی را برای ارسال پیام انبوه استفاده کنیم؟

ما در این نوشته تلاش داشتیم توضیحات کامل و جامعی پیرامون مزایا و معایب پنل پیامکی ۵۰۰۰، ۳۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ را به شما توضیح دهیم.

حالا نوبت شماست که برای انتخاب خط خدماتی مناسب، متناسب با بودجه‌ی خود انتخاب مناسبی داشته باشید.

به‌عنوان‌مثال اگر شما دوست دارید پیامکی را با هزینه‌ی پایین برای تعداد زیادی از افراد ارسال کنید، خطوط ۵۰۰۰ و ۱۰۰۰ برای شما مناسب خواهد بود؛ اما اگر رندبودن شماره تماس و ارسال سریع و باکیفیت پیامک، متناسب با نوع مخاطب‌هایی که دارید، برای شما ارزشمندتر است، بهترین پیشنهاد انتخاب خطوط ۲۰۰۰ است.

البته درنظر داشته باشید که کارشناسان فروش دیجی‌تاپ پیامک برای انتخاب و خرید بهترین پنل پیامکی و خط خدماتی همراه شما خواهند بود تا بتوانید با کمک این برند معتبر و نام‌آشنا، کسب‌وکار خود را رونق دهید و بازاریابی پیامکی انجام دهید.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم تا تجربه‌های ارزشمند خود را درخصوص استفاده از هر یک از خطوط پیامکی یادشده در فهرست بالا، با ما به اشتراک بگذارید تا سایر مخاطبان دیجی‌تاپ پیامک نیز بتوانند از تجربه‌ی خرید شما برای انتخاب خط پیامکی مناسب ایده بگیرند.

امتیاز دهید :
5/5

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
×

پشتیبانی دیجی تاپ اس ام اس

× پشتیبانی