سرفصل های این مطلب:

زمان مطالعه: 7 دقیقه

دیجی تاپ پیامک :: روزانه افراد زیادی در شغل های متفاوت مشغول به کار هستند که هرکدام برای ارتقاء و پیشرفت کاری تلاش های فراوانی را انجام میدهند.

تصمیم گرفتیم در دیجی تاپ پیامک پیام های تبریک ارتقاء شغلی را در دیجی تاپ اس ام اس گرداوری کنیم.

*همکار عزیز کسب موفقیت و ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم و از درگاه خداوند منان توفیق روز افزون و بهروزی شما را خواستاریم.

*با آرزوی موفقیت برای دوستانی که یک قدم به هدفشون نزدیکتر شدن و همچنین کسانی که در حال برداشتن قدم‌هایی جهت رسیدن به اهداف والای خودشون هستن ارتقاء شغلیتان مبارک.

*بریان تریسی می‌گوید: «هر موفقیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی‌گیرد» تلاش‌ها کوچک و بزرگتان شایسته ستایش است. با آرزوی موفقیت‌های روز افزون شما ارتقاء شغلیتان مبارک.

*دیل کارنگی می‌گوید: «موفقیت در آرزوها، نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد.» اراده قابل تقدیر شما موفقیت‌تان را تضمین کرد. ارتقاء شغلیتان مبارک.

*پیروزی، پرشی دارد به اندازه بلندای آسمان که همواره دل را شاد و لحظه‌ها را ماندگار می‌سازد. فرصت را مغتنم دانستیم ارتقای شغلی‌تان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

*موفقیت چیزی نیست که دیگران از تو انتظار دارند موفقیت چیزی است که تو به آن می‌اندیشی. تبریکات صمیمانه‌ام را جهت ارتقاء شغلی پذیرا باش.

*کسانی که از زمین خوردن خوشحال می‌شوند، اصلی‌ترین انگیزه برای موفق شدن هستند! امروز دشمنات غمگین و دوستانت از موفقیتت شادمان هستند. موفقیت‌های کاری و غیرکاریتون مستدام

*تفاوت عمق اقیانوس و برکه از بزرگی ماهیهای که بیرون می‌آیند مشخص می‌شود. موفقیتتان مستدام

*اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه‌ای را بالا ببری. با آرزوی موفقیت روز افزون شماارتقای شغلی‌تان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

*افکار بزرگ داشته باش اما از شادی های کوچک لذت ببر. با آرزوی موفقیت روز افزون شما ارتقای شغلی‌تان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

*درسکوت به تلاشت ادامه بده بگذار موفقیت هایت به جای تو حرف بزنند همکار محترم ارتقای شغلی‌تان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

*به جای اینکه به تاریکی دشنام بدهیم بهتر است شمعی بیفروزیم همکار گرامی ارتقای شغلی‌تان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

*موفق کسی است که با آجرهایی که به سمتش پرتاب می‌شود بنایی محکم بسازد ارتقاء شغلیتان شاد باد

*همواره به یاد داشته باش، موفقیت یک نقطه نیست بلکه جریانی است پیوسته است. امیدوارم همیشه در جریان موفقیت بمانید ارتقای شغلی‌تان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

*سنگی که طاقت ضربه های تیشه را ندارد تندیسی زیبا نخواهد شد. تلاش و توان شما قابل تقدیر است به امید موفقیت های بیشترموفقیت‌های کاری و غیرکاریتون مستدام

*هیچ آسانسوری برای موفقیت وجود نداره؛ تو یکی یکی باید پله‌ها رو بالا بری! کسب موفقیت و ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم

پیامک های تبریک موفقیت کاری دیجی تاپ پیامک

*************************************

*در مسیر موفقیت شاید نتوانید خرگوش باشید اما لاکپشت بودن بهتر از سنگ بودن است . لاک پشت دیر یا زود به جایی میرسد اما سنگ هرگارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم

*مایکل جردن: من باید خودم برم بیرون و موفقیت را کسب کنم… بخاطر همین است که من امروز اینجا هستم. کسب موفقیت و ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم

*امروز روزیه که تمام خستگی ها جای خودش رو به شادی داده امروز می شه لبخند زد و این موفقیت رو جشن گرفت ارتقاء شغلیتان شاد باد

بالاتر پرواز کن بالاتر برو هیچ چیزی نیست که تو را متوقف کند کسب موفقیت و ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم

*نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد خوشحالم که مزد زحمات ات را گرفتی و برات آرزوی موفقیت روز افزون دارم ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم

*امیدوارم همیشه روزگار پرتابت کند به قله موفقیت ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم

*مأموریت در زندگی صرفاً تلاشی برای زنده‌ماندن نیست، بلکه هدف کامیابی و موفقیت است

*خبر مسرت‌بخش انتصاب شایستۀ حضرتعالی را به عنوان کارمند نمونه تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

*اخلاق کاری مهمترین عنصر موفقیت است. شرف و اخلاق کاریتان را به هیچکس و هیچ‌چیز نفروشید. شاید مسیر طولانی‌تری را طی کنید اما شک نداشته باشید که ماندگارتر خواهید بود ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم

*همه موفق شدن را دوست دارند، اما فقط کسانی که سخت تلاش می‌کنند، به موفقیت دست پیدا می‌کنند.کسب موفقیت و ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم

*شما نمونه‌ای واقعی از یک انسان موفق هستید و در حال حاضر با این دستاورد، برگی زرین به افتخارات خود اضافه کردید. این پیروزی را به شما تبریک می‌گویم و آرزومندم در آینده موفقیت‌های بیشتری در زندگی به دست آورید.

*شما قطعاً رؤیای خودتان را با این دستاورد به واقعیت تبدیل کرده‌اید. موفقیت بی‌نظیرتان را تبریک می‌گویم.

*موفقیت برای کسانی است که شایسته آن هستند ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم.

*همکار گرامی! قدرت، اراده و روح بزرگ شما باعث حیرت همگان بوده و من همواره شما را تحسین می کنم ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم.

*سرکار خانم …/ جناب آقای …. امیدوارم در تمام مراحل زندگی شاد و موفق و پیروز باشید. ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم

*تبریک به شما که با موفقیت چشمگیرتان ثابت کردید که کار سخت و صداقت در واقع بهترین سیاست‌ها هستند.

*نوید مسرت بخش انتصاب شایسته‌ی حضرت عالی را به عنوان ………. تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم. شریک شادی شما در این موفقیت بزرگ هستیم.

*جناب آقای ….. انتصاب جنابعالی بعنوان………. که نشان از شایستگی و توانمندی شما در عرصه…………می باشد. تبریک ما را پذیرا باشید.

*جناب آقای / سرکار خانم انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت …………….. تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون آنجناب را از خداوند متعال خواستاریم. با نهایت سپاس ارادتمند ………………..

*موفقیت؛ نتیجه من می توانم هاست جناب آقای/ سرکار خانم انتصاب شایستۀ حضرتعالی را به عنوان کارمند نمونه تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

*جناب آقای ………. سرکار خانم…… مطمئناٌ مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی ؛ موجبات ارتقاء آن مجموعه را فراهم خواهد نمود. از درگاه حضرت سبحان؛ تداوم تعالی و توفیق؛ سعادت و سیادت جناب عالی را مسالت دارم .

*جناب آقای ………. سرکار خانم…… با عرض درود و احترام، بدین گونه انتخاب شایسته جنابعالی بعنوان ………. را تبریک عرض می نمایم. امید است در پرتو الطاف حضرت حق، بیش از پیش موفق و پیروز باشید.

*برادر گرامی جناب آقای….
با درود و احترام با اهدای نیکوترین تحیات، انتصاب شایسته جنابعالی را بعنوان ……. تبریک می گویم.

*بدینوسلیه ضمن تبریک مناسبت انتخاب شایسته ی جنابعالی به سمت ……… از خداوند منان آرزوی موفقیت فراوان برای حضرتعالی و استواری گام هایتان را در راه تعالی و قرب به خداوند خواستارم.

*ذلِکَ فَضْلُ اللَّهِ یُؤْتِیهِ مَنْ یَشاءُ وَ اللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِیمِ جناب آقای / سرکار خانم انتصاب شایسته جناب عالی بعنوان ………….. را تبریک عرض می نماید.

*با درود جناب آقای / سرکار خانم نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی حضرت عالی را بعنوان ………. تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

*دوست وهمکار گرامی جناب آقای / سرکار خانم انتصاب به جا و شایسته جنابعالی رابه عنوان …………که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی های بر جسته ان برادر / خواهر گرامی در صحنه های خدمت صادقانه به نظام و وطن اسلامی است تبریک عرض نموده ؛ موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

*استاد محترم سرکار خانم / جناب آقای پزشک / مهندس ….
احتراما بر خویش فرض میدانم از سوی خود و همه ی استادان و دانشجویان …. انتصاب شایسته و مدبرانه حضرت عالی را به ریاست ……. صمیمانه تبریک عرض نمایم

*جناب آقای…. فرماندار/ شهردار محترم شهر…
بدین گونه انتصاب شایسته و درخور حضرتعالی را مبین مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده تان در سطوح مختلف شهری می باشد، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم،

*جناب آقای/ سرکار خانم … از درگاه ایزد منان عزت، بابت انتصاب شایسته و درخور شما به عنوان ……..سپاسگزارم.

*با درود
احتراما انتصاب شایسته جنابعالی را بعنوان ……. تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

*آقای ….
انتصاب بجا و شایسته جنابعالی بعنوان ….. بسیار باعث مسرت و خشنودی است تبریک ما را پذیرا باشید.

*قانون برنده شدن در بازی زندگی این است: قبل از تسلیم شدن تلاش کن و تو تلاش کردی به این مرتبه از موفقیت رسیدی مبارک باشد.

*تنها كسانی مزه شكست را می‌چشند كه دست از تلاش و كوشش می‌كشند و شما شکست ناپذیر هستید بابت ارتقاء شغلی تبریک ما را پذیرا باشید.

*لازمه زندگی تلاش و مخاطره است و نه تنها یک نفس کشیدن ساده بابت ارتقاء شغلی تبریک ما را پذیرا باشید.

*بردن همه چیز نیست اما تلاش برای بردن چرا.موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

*بیشترین استفاده را از فرصت‌ها بکنید، ممکن است دفعه بعدی نداشته باشید. و این فرصت ارتقاء شغلی شما نشانه شایستگی و بهترین فرصت برای شماست تبریک.

*قانون آهنین سرنوشت انسان، قانون سبب و اثر است. طبق این قانون موفقیت اتفاقی نیست انتصاب بجا و شایسته جنابعالی بعنوان ….. بسیار باعث مسرت و خشنودی است تبریک ما را پذیرا باشید.

*نوید مسرت بخش انتصاب شایسته‌ي حضرت عالی را بعنوان ………. تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

*سخت کار کردن مهم نیست ،هوشمندانه کار کردن مهمه بابت ارتقاء شغلی تبریک ما را پذیرا باشید.

*همواره به یاد داشته باش، موفقیت یک نقطه نیست بلکه جریانی است پیوسته است امیدوارم همیشه در جریان موفقیت بمانی.

*همیشه از خودت به خوبی یاد کن و زندگی را آن ‌طور که دل خواهت هست تصور کن ارتقا شغلیت مبارک.

*موفق کسی است که با اجرهایی که به سمتش پرتاب میشود بنایی محکم بسازد ارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم.

*مالکیت آسمان رابه نام کسانی نوشته‌اند که به زمین دل نبسته‌اند همیشه چون امروز به سمت آسمان پیروزی و موفقیت گام بردارارتقاء شغلی جدیدتان را تبریک عرض می‌کنیم.

*بجای این که به تاریکی دشنام بدهیم بهتر است شمعی بیفروزیم دوست عزیزم موفقیتت را تبریک میگویم.

*افکار بزرگ داشته باش اما از شادی هاي‌ کوچک لذت ببرهمکار عزیزم ارتقاء شغلیت مبارک .

*تفاوت عمق اقیانوس و برکه از بزرگی ماهیهای که بیرون می آیند مشخص می شود

*تلاش انسان مهم‌ترین عامل پیروزی و موفقیت در هر زمینه‌ای است. هر فرد برای انجام فعالیت به دو بال دانش و انگیزه نیاز دارد. موفقیت شما را در (زمینه موفقیت مانند شغل یا ورزش) تبریک می‌گوییم.

*بالاتر پرواز کن، بالاتر برو. هیچ چیزی نمی‌تواند تو را متوقف کند. کسب موفقیت درزمینه کاری را به شما تبریک می‌گوییم.

*ارتقای شغلی و پست جدیدت را تبریک می‌گویم و امیدوارم هر روز بیشتر از پیش موفق باشی

*اگر در نخستین قدم، موفقیت نصیب ما می ‌شد، سعی و عمل دیگر مفهومی نداشت. سعی شما قابل تقدیر و موفقیت‌های بیشتر را برایتان آرزومندیم.

*من معتقدم برای موفقیت در زندگی ، باید بتوانید بر چهار حوزه تسلط داشته باشید: روابط ، تدارکات ، نگرش و رهبری. جان مکسول موفقیتتان مستدام.

*دیل کارنگی می‌گوید: «موفقیت در آرزوها، نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد».اراده قابل تقدیر شما موفقیت‌تان را تضمین کرد.با آرزوی موفقیت‌های روز افزون

*میزان بزرگی و موفقیت هر فرد بستگی به این دارد که تا چه حد می تواند همه نیروهای خود را در یک کانال بریزد. اریسون سووت ماردن کسب موفقیت درزمینه کاری را به شما تبریک می‌گوییم.

*دیدن لبخند پیروزمندانه ات شوق و شعفی به من بخشید که قادر به بیانش نیستم کسب موفقیت درزمینه کاری را به شما تبریک می‌گوییم.

*زندگی مانند دوربین عکاسی است، شما باید حداقل یک عکس خام درش بگذارید تا یک عکس از چیزی که میخواهید به شما تحویل دهد سعی شما قابل تقدیر و موفقیت‌های بیشتر را برایتان آرزومندیم.

*همه خوشبختی ها و موفقیت هایی که به من روی آورده، از درهایی وارد شده که آنها را به دقت بسته بودم. لرد بایرون کسب موفقیت درزمینه کاری را به شما تبریک می‌گوییم.

*“برای شکست هایتان زیاد ناراحت نشوید، برای فرصت هایی که بدون امتحان کردنشان از دست می دادید ناراحت باشید.“ارتقاء شغلیتان مبارک.

*پیروزی، پرشی دارد به اندازه بلندای آسمان که همواره دل را شاد و لحظه‌ها را ماندگار می‌سازد ارتقاء شغلیتان مبارک.

بی صبرانه مشتاق خواندن محتوای دلنشین و جذاب شما هستیم.

امتیاز دهید :
5/5

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
×

پشتیبانی دیجی تاپ اس ام اس

× پشتیبانی